Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan lányt akinek iylen haja...

Olyan lányt akinek iylen haja van küldenétek vagy mit mondjak a fodrásznak h milyenre akarom? (többi lent. Képek)

Figyelt kérdés

nem akarom bevinni ennek a lány képét okokat nem firtatom.



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


2009. okt. 27. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem csak mond azt a fodrasznak, hogy tudja az az a baromi ronda haj ami minden masodik tininek van fugetlenul attol hogy fiu-e vagy lany, ha esetleg nem tudja mirol beszelek nezzen ki az utcara. szerintem egybol fogja tudni mire gondolsz, biztos napi 100 ilyen frizurat csinal
2009. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: nyomtasd ki valamelyik képet. Nem kell nagyon nagyban, és az is elég, ha fekete-fehér, így a színes tintád sem pazarlod. Én ezt csináltam, mert sehogy sem tudtam volna elmagyarázni, pedig az én hajam sem egy bonyolult vágású:) Ha nincs nyomtatód, kérd meg egyik bnődet, hogy hagy nyomtathass két kisebb képet, amin azért még látszik a lényeg. Tudni fogja innen szerintem:) Sok sikert;)
2009. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első író nagyon jól beszélt! Tényleg minden második embernek ilyen ronda haja van!!!!Elég ha kinéz az ablakon:)

Szegény fodrásznak is elég unalmas lehet állandóan ugyanazt a frizurát csinálnia...

2009. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeretnéd bevinni a csaj képét, akkor én ajánlok neked hasonlót

pl Hayley Williams hajának a fazonja is ilyesmi(csak talán egy picivel hosszabb)

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fura csak a mi utcánkon nem járkának ilyen hajjal na mindegy.

a többieknek köszönöm

2009. okt. 28. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

ez az a tipikus emo.haj =D

megtépve&kivasalva

2009. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez? emo? már bocs tudod te h mit jelent az?nem csak azoknak van megtépve és kivasalva és azoknak egyik szeme sir a másik haj ennyi
2009. okt. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!