Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utálom a göndör hajamat!...

Utálom a göndör hajamat! Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve :(
2009. okt. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerezz hajvasalót... :D
2009. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez van, el kell fogadnod. Esetleg tartós hajegyenesítés? De ez is mint minden csak ideiglenes megoldás. Bele kell törődnöd.

De hát ez van, akinek göndör van az általába egyenest szeretne és akinek egyenes az általába göndört.

pff...éredekes

2009. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez van kislány!

NE szerezz hajvasalót,nekem úgy tönkretette,hogy a mai napig visszasírom a szép kócos fürtjeimet.De amúgy régen én is utáltam,aztán amikor egy kicsit hosszabb lett már tök dögösnek láttam:) (urak egyébként szeretik,legalábbis az enyémet)de most komolyan neked tetszenek azok a platinaszőke meg fekete szopottgombócok,akiknek van 3 szál odavasalt hajuk?

Ne legyél elkeseredve, hidd el biztos nagyon szép a tiéd is,arról nem is beszélve,hogy nekünk sokkal több lehetőségünk van tök jó frizurát kihozni belőle:)

2009. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vok,tartós egyenesítés anno nekem nem ért semmit,valahogy kivette a hajam színét,fakó,megkopott,fénytelen lett
2009. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod.

Ez van és kész.

Nekem is göndör,és egy időben egyenes hajat szerettem volna,ezért elkezdtem vasalni a végét.(mert csak az göndörödik ilyen "csigába")De teljesen tönkretettem.:( Semmilyen csodakrém,meg pakolás nem segített rajta.(Pedig 1 hónapnál nem vasaltam többet.)Így le kellett vágatnom...nagyon sajnáltam,mert direkt növesztettem.De mióa levágattam a vasalt részét újra egészséges,és sokkal gyorsabban nő. :D

És arra is rájöttem h a göndör haj sokkal jobban áll :D

Úgyhogy bármennyire is utálod a hajad ne kezd el egyenesíteni!!!!

Ha megnöveszted derékig érőre lehet egyenesebb lesz,mert a súly lehúzza.

2009. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!