Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebbe a hajba szép lenne egy...

Ebbe a hajba szép lenne egy fekete csík?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmire van vágva a hajam, a színe egy picit sötétebb. Egy fekete tincs valamelyik oldalt jó lenne? Úgy unom a színét. Jobb lenne ha az egészet befesteném, csak nem pont feketére?

2013. aug. 13. 19:03
 1/4 madeowpoppy válasza:
szerintem az ilyen színű hajba kicsit közönségesen nézne ki a fekete hajtincs és akinek természetesen ilyen szép a hajszíne nem kéne befestenie szerintem : ) ha nagyon unod és felszeretnéd dobni esetleg ilyen nagyon világos mogyoró barna tincsekkel feldobhatod illetve különböző szőke tincsekkel valami ilyesmire gondolok : [link] -> felülről számolva a 10. képre gondoltam : )
2013. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jusson feketére festeni a hajadat. Soha nem fog kijönni belőle. Amennyiben megunod, le kell szívatni a hajadat, ami teljesen tönkreteszi és pici kell vágni..

Szóval a feketét hanyagold..

Egyébként szerintem se nézne ki jól egy tincs, akkor inkább festesd be valami szép barnára.

2013. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló ez tényleg szép:D megfontolom.

második, szerinted ez a szín jó? [link]

2013. aug. 13. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szép, bár én csokibarna párti vagyok. :)


#2

2013. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!