Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös színű színező vajon...

Vörös színű színező vajon mennyire roncsolja a hajat? (Palette Color Shampoo 318)

Figyelt kérdés
a leírás szerint nagyon gyengéd, blabla, viszont tartalmaz hidrogénperoxidot. nagyon szívesen kipróbálnám, csak félek, hogy kihullik tőle minden hajam...
2013. aug. 7. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hullik,de tapasztalatból mondom hogy nem marad meg benne sokáig
2013. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle a hajadnak, hacsak nem vagy rá allergiás vagy extra érzékeny. De mégis inkább azt ajánlanám, hogy ne ilyen vacakot vegyél, hanem normális minőségű színezőt fodrászkellékes üzletből. Szebb színt ad, és tartósabb is amit ott kapsz.
2013. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Nálam ezzel nincs baj, hogy nem marad meg, eléggé beszívja a hajam. Lehet, nézek valami minőségibbet, bár nekem még nem volt problémám a márkával, de vöröset sosem próbáltam.
2013. aug. 7. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát most meg nem mondom, h ezzel v a hasonló vörössel volt-e festve a hajam, de nem hullott jobban, mint előtte, meg semmi. Az a baj, h színezőből elég kicsi a választék, kellékesben is inkább csak tartós festéket szoktak ajánlgatni. :/ Allergia próbát mindenképp végezz előtte, ha semmi gond, akkor nagy eséllyel azért nem lehet durva mellékhatás. :)

A tartósság pedig függ szerintem sok tényezőtől, hajtípus, mennyire töredezett, alapszín, festett-szőkített-dauerolt stb. Nekem nagyon megfogta a hajam, fényben még fél év után is látszódott nyomokban, nem zavaróan, de mégis. :D (Ha rászánnád magad, majd írnál tapasztalatot? Épp gondolkodom rajta, csak most már tök hosszú a hajam, a vége azért töredezett kicsit és félek, h ott nagyon megfogná, vagy ilyesmi. :D)

2013. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja nekem is eléggé megnőtt, de én a rossz részeket le fogom vágni, felesleges tartogatni szerintem. nem szép és csak gátolja a további növekedést. hát nem tudom az én hajam viselkedése mennyire befolyásolja a tiedet :) enyém eléggé vékonyszálú, szóval tuti sötét lesz tőle picit vöröses árnyalattal, mert nekem minden színező nagyon befogja. sötétbarnára pl sötétszőkével színeztem :D
2013. aug. 7. 23:04
 6/6 A kérdező kommentje:
de írni fogok persze :)
2013. aug. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!