Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom elkerülni hogy a...

Hogyan tudom elkerülni hogy a homlokomon a pórusaim (szőrtüszőim) eltömődjenek, és pattanás legyen belőlük?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmilyen kozmetikumot venni, csupán inkább a helyes mosakodástechnika érdekel, amivel tisztán tarthatom az arcom...naponta 2X, langyos vizes arcmosás reggel és este megfelel? esténként eddig fürdés közben verettem az arcomra a vizet, de amikor a vattakoronggal tonizáltam, az mindig "koszos" volt...jobb csap felett mosakodni?
2009. okt. 25. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
langyos szappanos víz. Nem az az illatos rózsaszín-kék-lila színes szappanok, hanem az egyszerű Baba szappan :]
2009. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jó!!!!!!!! - mivel nem vagyok baba, 21 éves vagyok, ezért itthon a tusfürdőn, hagyományos szappanon, és folyékony kézmosó szappanon kívül nincs más...ha meg már mindenképpen be kéne szerezni valamit, akkor ilyen arclemosó tej lenne...de a lényeg, hogy mindenféle cucc nélkül jó-e ha nem csak reggel, hanem este lefekvés előtt is csapvíz felett mosakszom?
2009. okt. 26. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
LOL! nem tudod, hogy kell mosakodni? Mi a fene bajod van a baba szappannal különben? Ad neked egy jó tippet, erre nem jó, mert te már kinőttél abból a márkából? He? Most komolyan az érdekel, hogy mi a mosakodás varázslatos technikája? Anyukád nem tanította meg?
2009. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha palmolive szappant veszel akkor meg nem vagy palmolive. A baba az csak a neve de az a sima szabvány szappan. A többi csak annak az utánzata.

És szerintem ne törődj ezzel túl sokat. kamasz korban mindenki így van. Aztán rákennek minden szart az arcukra mire a serdülőkor végére vagy amikor a szexuális élet megkezdődik akkor elmúlik az egész magától. És sokan meg azt hiszik hogy az éppen akkor kipróbált krémtől múlt el.

2009. okt. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!