Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állhatna jobban a félhoss...

Hogy állhatna jobban a félhosszú hajam?

Figyelt kérdés

Fiú, vagyok 16 éves.

Az a bajom, hogy a hajam hajlamos ilyen módon lelapulni:

[link]

[link]

Ez sokkal hosszabb haj, de szerintem érthető mire gondolok. Azt akarom, hogy szemből ne csak egy csík látszódjon, hanem álljon a hajam úgy a fejemtől függetlenül :D Nem tudom érthető - e mire gondolok. Ezt samponnal vagy hajszárítással el tudnám érni? Egyáltalán jól áll szerintetek fiúknak az oldalt félhosszú haj frufru nélkül?


2009. okt. 25. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyenes a hajam és vasalni nem akarom :)
2009. okt. 25. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem jól áll:) az arcberendezéstől függ, hogy jól áll e, kétségtelen nagyon mai divat szerint lenne ha vmi oldalra fésült frufrud is lenne. De ezt nem kötelező követni.

A kép amit belinkeltél sztem nem olyan lelapuló haj :D inkább olyan mint amit elképzelnék hogy el akarsz érni.

A dúsító hajhabok pont ezért vannak, a hajad tövére kened és fésüvel szárítod. Annak tartania kellene, illetve ha kicsit tupírozod az alját akkor is, elérhetsz egy ilyen eredményt.

2009. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem így gondoltam a lelapuló hajt, rossz szót használtam, az a baj, hogy a szemöldökének az embernek még vége sincs és máris jön a haja :) Mindegy, nem fontosak a képek :) Volt oldalra - frufru hajam is korábban. Most el se tudnám képzelni, hogy úgy hordjam :)
2009. okt. 25. 15:26
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából rájöttem, hogy szerintem nincs is bajom a hajammal, csak most olyan önbizalom hiányos kedvem volt XD

Több választ nem kérek köszönöm :)

2009. okt. 25. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem lapul le a hajad, a hajad tömege dönti el. Minél hosszabb a hajad és nehezebbek a hajszálaid, annál jobban le fog lapulni a hajad.

Lehet kenegetni mindenféle habokkal, lehet használni hozzá dúsító sampont, de ezek csak ideiglenes megoldást nyújtanak. És ugyan lány vagyok, de alapesetben nekem is "lelapulós" hajam van. Általában kontyban hordom, és amikor ritkán leengedem, nagyon dús és sörényszerű a hajam. Frufrum nincs, nem is lesz soha, nekem nem áll jól, és nem is szeretem, ha valami a homlokomba lóg, így erről nem tudok nyilatkozni.

Szerintem a legtutibb megoldás a felkontyolás... Lehet, viccesnek tűnik, de szinte csak hosszú hajú fiú haverjaim vannak (metálos vagyok, ők is azok), és szinte mindegyikük feltűzve hordja a haját, legalábbis otthon, de van, aki még utcára is. Egyáltalán nem ciki...

2009. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Engem nem az érdekel, hogy ciki - e, csak, hogy tetszik - e. Amúgy én is metálos vagyok és érdekes, hogy ilyen sok lány hasonlóképp van jelen ezen az oldalon, mert amúgy kevesen vagytok sajna :)

Amúgy a haj ügy megoldva, csak szarul keltem :D

2009. okt. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!