Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya a bőröm. Mit csináljak?...

Csúnya a bőröm. Mit csináljak? Praktikák házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok.Nagyon csúnya pattanásos a bőröm az arcomon a hátamon a karomon és a dekoltázsomnál is.Egyszerűen szégyenlem magam a többiek előtt.Próbáltam már mindenféle kenceficét de semmi sem használt.Nagyon zsíros a bőröm és nemtudom,hogy mit tudnék ellene csinálni a hajam is állandóan zsírosodik szinte két naponta.Mit csináljak ? Mikor fognak elmúlni a pattanásaim és mitől? Valamilyen szer esetleg? Nektek mi segített? :/ Nyomogatást már befejeztem így mintha kicsit kevesebb lenne.De naponta többször is megmosdok mivel érzem,hogy zsírosodik az arcom.:/
2013. aug. 4. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyál rossmanba v dm, tescoba 100% -os tefaolajat(kis üvegcséve találod). Higítsd fel vízzel, ahogy írja az útmutatója,és vattakorongra tegyél a keverékből és napi 2 is akaár töröld át az arcod! velem csodát művelt, a gylladások eltűntek, a pattanás is sokkal, sokkkal kevesebb.
2013. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
milyen árban van?:)
2013. aug. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!