Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Háy/milyen lépésekből áll a...

Háy/milyen lépésekből áll a hajszőkítés?

Figyelt kérdés

Milyen módszerek vannak egyáltalán? Rövid, sötétbarna hajról van szó. Nem szeretnék platinaszőkét vagy ilyesmit, még véletlenül sem, kb. aranybarna-szőkésbarnára gondoltam. Vagy kicsit világosabb barna... Beszélni fogok fodrásszal is, de szeretnék minél többet tudni a témáról már előzetesben. Sac/kb árakat is írjatok legyetek szívesek!

19/F



2013. aug. 3. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*Hány
2013. aug. 3. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha világosítani akarsz, akkor általában hidrogénnel leszívják a színt, és akkor lehet visszafesteni a kívánt árnyalatra, mert akkor lesz tutira olyan mint a dobozon. Ha csak úgy rákened a hajfestéket, akkor vagy be sem fogja, vagy egyáltalán nem olyan színű lesz mint aminek lennie kellene. Árban ha csak az anyagot nézzük akkor kb 3 000Ft, de mivel fiú vagy gondolom rövidebb hajra kellene, ezért nem fogyna el az egész egy festés alkalmával.
2013. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Festetlen hajat nem szoktak előszőkíteni, csak akkor, ha sok árnyalatot kell felvilágosítani. Elmész a fodrászhoz, kiválasztod, milyen szín tetszik, aztán majd a szakember eldönti, hogy ahhoz kell-e előszőkítés vagy a festék elég lesz-e.
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Regi_95 válasza:
Én egy pár hónapja szőkítettem sötétbarnáról nekem hidrogénnel leszívták de nagyon kiszáradt a hajam és az egész szálkás volt ráadásul mivel hosszabb hajam volt így elég drága volt és még csak nem is tetszett..de vannak akinek jól áll csak nekem nem jött be :)
2013. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!