Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Emosoknak milyen hajwax jó?...

Emosoknak milyen hajwax jó? Márka. ilyenek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
cián a neve.
2009. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miköze az emo stílusnak ahhoz hogy milyen hajviasszal állítják be a hajukat? Olyan nincs hogy "Hajwax kizárólag emoknak" Miért kéne nekik különleges halviasz? Hát ők is állítgatják bele a hajukat nem?
2009. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha emo lennél, akkor te lennél az első ember aki kijavítja azt h EMOSOK. mert ilyen nem létezik. Drágaságom az emo egy "stílusirányzat" mondható annak..?

A lényeg az érzelem..

Mondjuk oké lehet divat emo vagy (:

Namind1. mit értessz az alatt h " EMOSOKNAK " ?

EMO HAJWAX Csak emoknak mi? XD Namind1. jót nevettem xD


16/L

2009. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
M van ha csak arra gondol hogy ahhoz a frizurához amit az emosok hordanak milyen waxot használnak. Nos ha wax akkor mind1 mert minden waxnak ugyanolyan a hatása max más az illata. Nem olyan a hajam de én niveát használok és bevált.
2009. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

na jó én segítek neked :D nézegess képeket, amúgy az utolsó válaszolónak nincs igaza.


az áttetsző színű wax elnehezíti a hajad, valamint erősen zsíros hatást kelt - ezek az olcsóbb fajták

a fehéres színű valamivel jobb, de ettől is zsírosnak tűnik, ezek picivel drágábbak

és a legjobb fajta amely ilyen sárgás-barnás színű, sokáig tart általában jó illatú de ezek már 2ezer forintok is lehetnek :)

2009. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
27%

1: Rohadt jót röhögtem!

2: Bemész a sarki fodrászhoz, és megkérded.(Bár ki fog röhögni!)

3: Ha emos vagy és úgyis felvágod az ereket a kezeden minek akarod belőni hajad???

2009. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Dikk..ezdenagy.hehhe.:D

használj Zodiac TM-et..

sztem az a legjobb.:D

mondjuk az ára is szép.:P

de ha ennyire fontos a séróód akk azt ajánlom.:D

[énis azt használom.;)..nekem bevált.]

2009. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nah anti emok tünés, úgyis tévhitekben éltek. Ha utánanéznétek a stílusnak legalább egy kicsit, akkor megváltozna a véleményetek. És most nem a fókuszra gondolok, és nem is akármilyen velvet-hez hasonló oldalakra, mind a hülyeséget árasztja. Menjetek szépen egy emo oldalra és nézzétek meg a tévhites részt!



Nah szal a kérdésre annyi lenne a válaszom hogy akármilyen wax megfelel, nincs nagy különbség. Van viszont egy marha jó márka, a visual kei-sek pl ilyet használnak, emo hajnak is tökéletes. Ez a márka a gatsby!!! nem, nem a got2be -.- netről vegyed

2009. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a Nivea termékeit ajánlom.:)Szőke,Barna,Festett,Száraz...

Válaszd ki a te hajadnak megfelelőt,és vegyél belőle sampont balzsamot,hajhabot,waxot,lakkot:D:D:D

Beleszalad 5-6000-be de ahogy látom hogy állítják be hajukat az EMO stílus képviselői,és még vasalják is:S:)Ápold rendesen mert ha tönkremegy cseszheted...(nem a szav.idejéről beszéltem)

2010. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szép..

Miaz az emoS???

Az emo általában nemvagdos eret-.-"

Én lakkal csinálom.. próbádmeg megáll e töle

2010. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!