Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet gyorsítani a...

Mivel lehet gyorsítani a hajnövekedést vagy gátolni a hajvég töredezést?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
töredezésre hajpakolást tudok javsolni, én Isanát használok. A hajnövekedés függ a genetikától és életmódtól.
2013. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Ricinus olajos pakolas nagyon jo.! Nezz utana tele van vele a net.

Enis novesztem a hajam mert nagyon megnyirt a fodrasz..xd-.-"

En azt csinalom h a gyogyszertarban veszek ricinus olajat..(nagyon olcso) es minden nap, a fejboromet bekenem vele. Jah es nem mosom le.. ugy marad.. annal jobban hat.. nemnagyon megyek itthonrol ilyen melegekbe sehova szoval elfer rajt..Ha hiszed ha nem/lemèrtem/ 16 nap alatt 4 cm-t no a hajam.! Elkepeszto. E mellett heti 1x csinalok olyan pakolast hogy osszekeverek 2 tojas sargajat, 1 ek.ecetet, 2ek.citromlevet, fèl csomag szalalkalit, es egy ek.orolt kavet.. ezt a vizes fejboromre..hajtovemre rakenem.. zacskot huzok, ra a torolkozo, 2 oran at hagyon..majd lemosom.. ez megy nalam 1 honapja..es baromi sokat no a hajam.. ez az utobbi pakolas azert jo mert a pakolasba levo cuccok serkentik a fejbor ver ellatasat es jobban no a haj stb.. meg olvastam olyat is hogy napi 2 alkalmas fejmasszas is segit picit... (2-3percen keresztul).. aztaan.. napi 1x 1-3-5 perces fejen allas..xddd furaa..xd en csak logatni szoktam a fejem.. ez is vegulis ugyanaz.. a fejunkbe szall a ver..xd rohejes tudom..xd de hasznos..:D amugy nagyon bele astam magam ebbe a temaba mert a szep hosszu hajamat nagyon levagta a fodrasz.. :ss

Nah es ugyebar a hajvegek.... azokat ha nagyon tornek nem lehet egeszsegesse tenni.. elhaltak.. le kell oket vagni.. (de nyugi yorsan vissza no a hossza ha megcsinalod amiket irtam..) vagas utanvapold.. a vegere is tehetsz keves ricinusbolajat, vagy oliva olajat... nagyon jo neki.. igy nem fog torni.. huh.. bocs a regenyert.. meg az ekezet hiany miatt.. de telorol vagyok es igy gyorsabb volt..:) a kerdesed van kerdezz csak..:P

2013. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok azt lefelejtettem hogy ha lefekves elott lehajolsz es a tarkodtol a homlokodik haladva fesulod a hajad akkor azis serkenti a fejbor verellatasat..:))

Illetvee..(bar ebbol ki tudja mi igaz) minel tobbet befonod hajad annal jobban no.. meg ha osszekotod.. en 1 honapja mindig osszekotom..

2013. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!