Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért baj ha túl világos a bőröm?

Mért baj ha túl világos a bőröm?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, azon kívül, hogy talán nagyobb esélyed van leégni a napon.

Nagyon divatba jött a barna, szolizott bőr, de szerintem a fehér bőr szebb. Nekem is fehér a bőröm és szeretem.

2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2013. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak a szolifüggők cikiznek miatta embereket. Én is világosabb bőrű vagyok... mondjuk én könnyen barnulok, de igyekszem nem túl sokat napozni, mert 1) világosabban jobban tetszik a bőröm (sokkal elegánsabb, mint a szolisra égetett okádék... én meg ráadásul ha picit többet vagyok kinn a napon, akkor a sötét hajam és dús szemöldököm miatt úgy nézek ki, mint egy roma, kb., amit szintén nem akarok, 2) legalább nem én fogok sírni évek múlva, hogy mennyire gyorsan öregszik és ráncosodik a bőröm meg bőrrákom van...
2013. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, miért lenne? Legszebb.
2013. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem gond,cak nem kapsz "segílyt" !
2013. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
minek nekem a segély???
2013. aug. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!