Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hete a hajam kezelhetetlen,...

3 hete a hajam kezelhetetlen, száraz és nehéz kifésülni. Valami megoldást tudtok?

Figyelt kérdés

A nyaraláson medencés szállodában voltunk.

3 napon 3-4 órát fürödtem, és utána rögtön átmostam a hajam. DSe azóta borzalmas

eddig olyan hajam volt, amit a fodrász is megirigyelt, dús, fényes és egészséges, hamar kifésülhető

most meg reggel-este fésülködök és 14- 18 perc alatt sikerül csak nagyon fájdalmasan, pici tincsenként(a kefém elég jó minőség, eddig bevált 4 éve ilyen típust használok)

azóta már elég sokszor mostam hajat, de ugyanolyan borzalmas

valami ötlet?


persze az is lehet, hogy a klóros, medencés víznek semmi köze és most ez egy ilyen időszaka a hajamnak

(eddig zsírosodott, azután korpásodott, most meg nem zsíros, nem korpás viszont száraz, és a fésülködés kész kínszenvedés)


15l

bocs, ha hosszú lett


2013. júl. 30. 16:19
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg a klóros víz miatt van, vagy esetleg a párás levegő, de nekem egy jó kis alapos balzsamozás meg szokta oldania próblémát, a legjobb szerintem a "golf vital" hajbalzsam ,évek óta ezt használom, és már hiába próbáltam sok mást, ez jött be a legjobban, de persze ha nincs otthon, sebaj mert a célra bármelyik balzsam megfelel, és ha az idődből is kitelik, ne csak 3-4 percig hanem akár 20-30 percig hagyd a hajadon, ha lehet akkor fejbőrre minél kevesebbet :)
2013. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit használt, de továbbra sem olyan, mint amilyen régen volt. Mit lehet még tenni?
2013. aug. 11. 21:14
 3/4 Szafica ***** válasza:
Ricinusolajos pakolás. 2-3 evőkanál ricinusolaj+2 tojássárgája+ha akarsz mézet is tehetsz bele. Ricinusolajat a gyógyszertárban lehet kapni, kb. 300 Ft.
2013. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Schwarzkopf Gliss Kur termékeit ajánlom. :) (a sárga csomagolásúak) Én sampont és hajpakolást használok (meg Kallos hajvégápolót és mézes balzsamot, majd leöblítéshez ásványvizet, persze nem sokat :D), nekem termeszetéből adódóan száraz a hajam, de úgy vettem észre, hoigy amióta ezeket a szereket használom, kezd helyreállni. Eddig utáltam a hajamat, most viszont vannak olyan pillanataim, amikor kifejezetten tetszik. :)

Ja, és az én hajamnak nem tesz jót, ha túl gyakran mosom, attól csak szárazabb lesz, hetente 1-2-szer szoktam mosni.


Remélem tudtam segíteni. :)

15/L

2013. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!