Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadásgátló tippek? Mit...

Izzadásgátló tippek? Mit használtok, mit használjak ami tényleg véd?

Figyelt kérdés

Minden reggel bekenem a hónaljam Old Spice (most éppen) Lagoon-nal, délután 4-5 óra körül mégis testszagom van. A hónaljamon a szőrt mindig levágom pár milliméteresre, szóval még azt sem mondanám, h azért van szagom, mert hónaljkutyám van.


Szellemi munkát végzek egy irodában, nők vesznek körül és tényleg nem szeretném, ha büdösnek bélyegeznének meg.



2013. júl. 30. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Nő vagyok, és olyan izzadékony, hogy kénytelen voltam valami erősebb férfi készítményekhez nyúlni! Nekem az Old Spice Bahamas bejött!! Előtte volt Garnier 72 órás, szerintem az sem rossz (bár a 72 órás védelem semmi esetre sem igaz, de ki az a hülye aki nem mossa meg a hónalját napi min. 1szer?? ).
2013. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Naponta fürdök, azon kívül mihelyst hazaérek, megmosom a hónaljam, főleg ilyen forró nyári napokon! A 72 órás védelemben amúgy én sem hiszem. Azt a típust még nem ismerem az Old Spice-től, bár az lehet, h női, nem?!
2013. júl. 30. 13:06
 3/8 anonim válasza:
Solutio Antisudorica.
2013. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondom nem női! Old Spice-nak nincs is női dezodora!
2013. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Solutio Antisudorica, ilyet lehet kapni a kereskedelemben, vagy rendelni kell netről?


Ki mit ajánl még ezen kívül?

2013. júl. 31. 12:51
 6/8 anonim válasza:
Patikában árulják, 500 ft körül van, de ha felírja a házidoki 200 vmennyi. Ennek nincs semmi illata, este bekened vele magad, reggel pedig használod a szokásos dezodort, hogy neked azért legyen vmilyen illatod. :)
2013. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tök jó. Na majd konzultálok akkor a patikussal + a háziorvossal!
2013. júl. 31. 13:21
 8/8 anonim válasza:
certain dri
2013. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!