Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerjem vissza a hajam...

Hogyan nyerjem vissza a hajam eredeti színét? Hogy növesszem le?

Figyelt kérdés
Sokat volt festve, már minden féle szinüre és elegem volt belőle. Az eredeti szinét szeretném, ami olyan sötét hamvas szőke féle. Most sötét mézszinű. Voltam párszor fodrásznál, hamvas festékeket használt de mindig sárgás csillogása van a hajamnak. Lehet, hogy azért mert régen sokat hidrogéneztettem?! A mostani színem jól áll, de nem épp az eredeti. Mit csináljak? Kisérletezzek még hosszú hónapokig, hogy hátha egyszer sikerül elérni az a színt? (viszont növesztem a hajamat és nem szeretném tovább károsítani.) Arra gondoltam, hogy lenövesztek jópár centit, közben ápolom, és ha már nagyon csúnya lesz, akkor tetetek bele eredetihez hasonló melír csíkokat, hogy ne legyen olyan szembetűnő a lenövés. Ez jó ötlet? Ti mit tennétek?

2013. júl. 29. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ugyan ezt szeretném
2013. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
TÜRELEM. én 5 évig növesztettem, és most fenékig érő, természetes barna színű hajam van. sok gondozás kell, de megéri... mindenki azt mondja gyönyörű. :) előtte mindig vágattam tépett féleségűre, volt melírozva, vörös csíkkal, volt fekete is... szóval csak azt tudom ajánlani hogy növeszd türelmesen és egészséges lesz.
2013. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!