Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6%-os oxi helyett 3%-os oxit...

6%-os oxi helyett 3%-os oxit kéne talán használnom, vagy egy árnyalattal sötétebb festéket ahhoz, hogy ne világosodjon ki nagyon hamar a hajam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit kéne tennem, hogy ne világosodjon ki annyira a hajam festés után már 2 héttel. Eredetileg világosbarna vagyok, de már évek óta festem a hajam. Tavaly nyáron satírral világosítva lett a hajam középbarnára a festett feketéből, azóta hamvas sötétszőkéből és hamvas középszőkéből keverem ki a festéket, sötétebbet nem merek használni, nehogy nagyon besötétüljön, mert hajlamos a hajam a sima világosbarna festéktől is befeketedni. Viszont amivel festem, festés után nagyon hamar (már 2 hét után) nagyon kivilágosodik ilyen sötét aranyszőkére, addig viszont szép színe van, hamvas középbarna. Csak aztán sajnos kb. 2 hét után, kivilágosodik majdnem csak sötétszőkére és inkább sárga, arany beütése lesz. Szerintetek legközelebb csak a sötétszőkét használjam, ne keverjek bele középszőkét? Vagy talán elég lenne a 3%-os oxi a 6 %-os helyett? Világosbarnáig ha kivilágosodik az teljesen oké lenne, csak ne legyek szőke (sárga), mert az nem áll jól. Kérlek, ha van ezzel tapasztalatotok, vagy ötleteket, írjátok meg nekem, nagyon hálás lennék! Előre is köszönöm! :)
2013. júl. 27. 11:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáfűzném, hogy Alfaparf hajfestéket használok.
2013. júl. 27. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy árnyalattal sötétebb festéket használj és nem világosodik ki a hajad.

Csinos leszel!

2013. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alfaparf sötét, vastag szálú hajra van kifejlesztve...te szőkés vagy (azt írod). Egyszerűen használj mást! De 3% oxy jó ötlet...
2013. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!