Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehet szabadulni a szeplők...

Meg lehet szabadulni a szeplőktől valahogy?

Figyelt kérdés

Emiatt (is) gondjaim vannak az ismerkedéssel, 24 vagyok, úgy érzem ha nem lennék szeplős szebb lennék és talán még önbizalmam is lenne. Van erre valami hatásos pénzkímélő módszer?

Egyébként "csak" az arcomon és vállamon vannak. Ami miatt ujjatlan ruhát sem merek felvenni mert beszólnak... nagyon zavar bárhogy is próbálok nem figyelni rá.


2008. jún. 26. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is vannak szeplőim - igaz, csak az arcomon. Régebben engem is baromira zavart, kipróbáltam mindenféle praktikát, krémet, de egyik sem vált be. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem télen egész tűrhető, nyáron jön elő főleg az uv hatására. Próbálj meg fényvédő krémet tenni az arcodra, ha napozni mész, jó magas faktorszámú naptejjel kend be a szeplős részeket, az valamennyire megakadályozza a kialakulását.

Egyébként bőrgyógyászati és plasztikai klinikákon csinálnak ilyen lézeres bigyót, ami eltávolítja a pigmentfoltokat. Én ennek utánakérdeztem (az árára már sajnos nem emlékszem). Azt mondták, hogy többé-kevésbé el tudnák távolítani a szeplőimet, viszont arra ne is számítsak, hogy ez örök életű. Amint huzamosabb ideig megint erős uv éri, megint elő fognak jönni. Szóval aki szeplős, az törődjön bele.

Amúgy a legtöbb srácnak bejönnek a szeplős csajok. A fiú ismerőseim is ezt mondják, és fórumokon, újságokban is sok helyen olvasom. Kifejezetten szexinek tartják. (Tudom mire gondolsz. Mi lehet ebben szexi? :S)

Úgyhogy leginkább tényleg azt tudom javasolni, hogy amíg ki nem találnak valami csodát, szokj hozzájuk, és ne aggódj miattuk!

2008. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Énis ugyanezt tudom mondani mint az elöttem szóló.Énis szeplős vagyok és fiatalabb mint te (18) de nekem nincs gondom vele, tudom hogy nincs semmi megoldás ellene,velem is gúnyolódtak kicsikoromban de most már nem.Ha nagzon zavar esetleg otthoni módszerrel alapozóval halványíthatsz rajta.

És nyugodtan vegyél fel ujnélküli polót!!!A szeplős váll már nagyon divatos.

Ne keseregj

2008. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hmmm ismerős...:)én is szeplős vagyok, bár nekem csak kevés van, szoli hatására szokott kijönni, amikor egyszer beszólt 1 srác, lefitymálóan végig mértem, és megkérdeztem, milyen hiányosságot kompenzál azzal, hogy idegen csajoknak szól ba az utcán.se köpni, se nyelni nem tudott:)szóval, nagy ívbe tegyél az ilyen idiótákra(tudom, nehéz, nekem is sokáig tartott)

szóval hajrá, elő az ujjatlan rucikkal, főleg ilyen melegben:)

2008. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
állítólag ha viezzel higított citromlével átdörzsölöd halványodni fog...bár ezt csak olvastam,de lehet h egy próbát megér:)
2008. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj megbarátkozni velük. Tudom nem könnyű, tapasztalatból mondom, de érdemes. És ami a legfontosabb, hogy aki igazán fog szeretni Téged, a szeplőidet is imádni fogja! És ez nem közhely, hanem így van. Mosolyogj, légy vidám, optimista, és úgy fogsz ragyogni, hogy a szeplőid csak bájosítani fognak!

2008. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehetséges h pár év múlva teljesen el fognak tünni. Nekem egyik rokonom fiatalabb korában nagyon-nagyon szeplös volt, és most meg egy pötty sincs rajta, teljesen eltüntek neki a szeplöi maguktól. Amugy nekem is szeplös egy kicsit az arcom meg a vállam. Régen én is minden félét kipróbáltam, citromlevet is, uborkat, de csak kiszáritották a börömet. Most már engem sem érdekel h van-e vagy nincs-e, tapasztalataim szerint a pasiknak tetszik. Ne keseregj, egyszer divatba fog jönni a szeplö is és mindenki azt fog tetováltatni :D
2008. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak szeplőim igaz csak az arcomon egy kevés..de régen mindent megtettem volna h eltűnjön valahogy..mostmár nem igazán érdekel,főleg h nyáron lebarnulok és akkor szinte egyáltalán nem látszik.A barátom pedig imádja :) Szerinte bájos és szexi :)

Szóval fel a fejjel.

2008. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is vannak szeplőim, és az az igazság hogy csak előnyöm van belőle. azt mondják hogy nagyon jól áll nekem és a fiúknak is tetszik.

kérdezzd meg a legjobb barátod h szerinte őszintén hogy áll neked a szeplő és meglátod jó lesz:Dés önbizalmat is nyersz, és ne veszítsd el az önbizalmad ha van pár bunkó a világon és beszól

2008. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kövirózsakrém halványtja a szeplőket:)
2009. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!