Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos sorstársaim!...

Pattanásos sorstársaim! Tudnátok írni nekem BEVÁLT praktikákat pattanás utáni hegek eltűntetésére?

Figyelt kérdés

Vakarom és nyomkodom a ragyáim, és rondán foltos a homlokom.. sok krémet bevetettem már, de eddig semmi nem használt. Kíváncsi lennék néhány hatékony módszerre :) Előre is köszönöm!


Üdv: 16/L



2013. júl. 26. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Aloe vera! Nekem az segített.
2013. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Pakolás, hidratáló vagy milyen formában?
2013. júl. 26. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Bőrgyógyásztól kapott kencék, de ezek vénykötelesek, meg nyáron úgyse lehet használni őket. :D

Ami még sokat segített, az egy szalicilsavas avonos tonik, amúgy nem vált be, de a hegeket szépen halványította nálam.

Na meg fontos, hogy ne piszkáld a bőröd, főleg, hogy a körmöd alatt nem akarod tudni, mi minden lehet alapos kézmosás ellenére is, szépen tovább is fertőzöd így a bőrt. :S

És ha ilyen mély, lassan múló hegeid vannak, kerüld a napot, mert csak ront a helyzeten.

2013. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ilyen gyógyszeres vackokat, de nem nagyon használt. Nekem a levendulaszappan segített. Még egész kellemes is mert voltak benne levendula virágok tehát darabok és így massszírozta a bőröm. :)
2013. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és ugyanez a gondom! Nagyon ragyás az egész arcom! Kérlek, segítsetek! Köszi.
2013. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Leírom a "felfedezéseimet", amitől jobb: ha nem iszom sok tejet, nem eszem sok csokit határozottan szebb a bőröm. A hegek ellen a neugranormon kenőcs valamelyest hat, szóval szépen hegesít de a halvány foltok ellen eddig csak a lebarnulás segített. A rendszeres szaunába járás és a stressz-mentesség is segít megszabadulni a kellemetlen ragyáktól. És ki fogok próbálni egy új módszert; az élesztős-kefíres pakolást. 3 hónap és a bőr teljesen megújul-állítólag.. remélem tudtam segíteni, kedves pattanásos fiú :))
2013. júl. 30. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz
2013. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!