Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen hajat vasalni kell?

Az ilyen hajat vasalni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az ilyen és az ezekhez hasonló hajat vasalni kell?

1. [link]

2. [link]


2013. júl. 26. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem, szerintem elég waxozni is, az ilyen rövid haj általában még egyenes szokott lenni. Bár szerintem az ilyen haj hasonlít a seprűre :D Na mindegy, szóval nem kell vasalni szerintem
2013. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helló, attól függ h neked milyen hajad van, mert ha vékony szálú, és nem göndör, vagy pedig nem olyan durva szálú akkor kell vasalni egy kicsid meg a hozzátol is függ mert egy rövid hajat az életbe nem fogsz kivasalni, nekem is ilyen fajta hajam van de mondjuk nekem vékony szálú és egyenes hajam van de nekem nem kell vasalni elég egy jó erős zselé vagy ha több napos tartást szeretnél akkor hajlakk, nem ajánlom a nem márkás termékeket mert azok nem mindig jók, de a taft termékek a legjobbak akár hajlakk akár zselé, de a hajlakkal vigyáz mert nagyon kiszárítja a hajad, ezért már pll ha hétfőn belövöd akkor már szerdán nem árt kimosni... remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan privát üzenetet...helló
2013. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek.:)
2013. júl. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!