Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen HÁZI kezelés létezik a...

Milyen HÁZI kezelés létezik a stríák halványítására?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves vagyok, de a fenekemnél mindkét oldalt jelentkeztek. Eddig csak fehérek voltak. Egy hete még mindig azok voltak. De ma megnéztem jobban és a bal oldalon vörösöni kezdenek, még nem nagyon durvák, de félek, hogy mindegyik befog vörösödni, és akkor az egész fenekem olyan lesz.

Utánanéztem és szerintem a gyors nővekedéstől jöttek ki nekem (biztos nem a hizástól, mert alapvetőleg vékony vagyok).

Milyen házi praktika létezik amihalványitja őket?

Mivel nem szertném anyát megkérni semmi krém vásárlására, ezért mégegyszer kiemelném, hogy HÁZI prakitkákat kérnék.

Előre is köszönöm.:)


2013. júl. 25. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi.Majd magától elfognak halványulni és kifehérdenek.Ma 26 éves vagyok nekem is 13 évesen jöttek ki a térdemen a fenekem meg a lábamon ezek a rondaságok, mai napig megvannak csak már fehérek, de látszanak.
2013. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet őket eltávolítani, de a testápoló segit a halványításban? Esetleg a citromos pakolás? És kb. mennyi idő után halványodnak?
2013. júl. 25. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Őőőőő izééé nemvagyok benne biztos de am ezek a "stríák" nem hízáscsíkok? Azaz "a bőr rövid időn belüli megnyúlása" éshát ált hízásnál megy ez végbe! Én úgytudom h nagyon hosszú idő míg eltűnik és testedzés segít rajta...Legalábbis volt egy kismam ismerősöm aki telis teli volt ilyenekkel és neki kemény munkával asszem 5 hónap alatt múlt el...
2013. júl. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Előző!

A hízástól és a gyors nővekedéstől!

Hiszen ha belgondolsz ugyanaz; ha hízol nyúlik a bőr, ha nősz nyúlik a bőr, és a kőtőszöveteid nem tudják ilyen gyorsan követni a változást, ezért lesz ez.

Ezért van terhességnél is csíkos has.

2013. júl. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!