Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalón kívül van még...

A hajvasalón kívül van még valami amivel lehet hajat egyenesiteni és nem olyan káros mint a vasaló?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 17:43
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! Igen lehet, de a hajad nem lesz annyira egyenes és olyan tartós mintha vasaltad volna. Ha szerzel egy jó hajsimító balzsamot, akkor csak annyit kell tenned, hogy egy körke segítségével egyenesre szárítod meg a hajad. Ez elég körülményes, de valóban nem annyira káros mint a hajvasaló.

Egyébként én használok vasalót, de csak minden hajmosás után. Jó hajegyenesítő balzsamom van (Dove), és hővédő spray-vel befújom a hajam vasalás előtt.

Sok sikert! :)

2008. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! én pedig azzal küzdök hogy ne legyen ilyen szögegyenes a hajam mint most van. De kezdek megbarátkozni vele, mert folyamatos csavarásokkal sütéssel tönkretenném.

az én hajamon azt vettem észre hogy minél hosszabb annál egyenesebb, hisz a súly lehúzza és kiegyenesedik tőle. Ha megnövesztenéd akkor "természetesen" egyenes lenne.

2008. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

ez tényleg igaz amugy mert amikor hosszabb hajam volt alapból nagyon egyenes volt,nem kellet vele semmit csinálnom,csak az a baj h akkor még kisebb voltam és anyukám levágatta a hajam :S most meg hiába küzködök vele hogy megnőljőn mert alig nő mivel a vasalással tönkre tetem :(

2008. jún. 26. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy hajmosás után a hajam száradásig fésülöm. Semmi szárítás, csak nature úgy ahogy van fésülöm. És egyenes lesz persze nem tart sokáig, de egyenes lesz.
2008. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nekem az a célom h tartosan egyenes legyen :/
2008. jún. 27. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, vannak már speciálisan "hajegyenesítő hajszárítók". Bnőmnek van olyanja, azthiszem Babyliss, nem vagyok benne biztos. Lényeg h a szárítófeje úgy van kialakítva h fésüli a hajad miközbe szárítos és egyens lesz, de egyáltalán nem tartós. Kimész vele utcára és oda az egyenes hajad. Tartósan csak a vasalóval tudod megcsinálni a hajad
2008. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!