Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek/mit Tudok csinálni...

Mit tegyek/mit Tudok csinálni velük?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. azt mondják vékony vagyok,hát nem teljesen lapos a hasam,van rajta úgy 3-5 centi felesleg,nem sok. egyik nap észrevettem ,hogy a csípőmnél derekamnál úgy 4-5 stria van (ilyen csík). mit tegyek ?:( szoktam futni (nem minden nap,de nem 1 hónapban 1szer..) nem tudok mitcsináljak segítseteek,heelp.:( elkeseredett lány.

2013. júl. 22. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogj sokkal többet és igyál sok folyadékot. Vizet, ne kólát vagy más szénsavas, cukros löttyöt. Ha van rá lehetőséged, akkor járj szaunába is.
2013. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

milyen mozgást "végezzek"?

cukros löttyöket se mindennap szoktam inni,és néha szaunázok is:)

2013. júl. 22. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyet?:) Amilyet szeretnél. Legjobb az úszás, a futás, a biciklizés, de ha este fél-egy órát tornázol az is jó.:) NE LÉGY ELKESEREDETT!! Mindenki máshogy nézz ki! :) Biztos nagyon szép vagy így is..:) Ne csak azért edz, hogy jó alakod legyen, hanem hogy egészséges is légy.;)

Sok sikert.:)

2013. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm első,második nayon kedves vagy,köszönöm.Erőt adtál!!!!:)
2013. júl. 29. 02:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.:)
2013. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ács Petra válasza:
ugyan ez van velem is
2013. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!