Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet venni kókuszolajat?...

Hol lehet venni kókuszolajat? ( a hajamra szeretném )

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Gógynövényboltban.

Lehet venni szűrt kókuszolajat, illetve szűz kókuszolajat.

A szűz jobb, viszont drágább is. A szűznek kókuszillata van, viszont a szűznek nincs illata.

2013. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de az utolsó mondatod nem egészen értelmes... most a szűz kóksuzolajnak van illata vagy nincs ?
2013. júl. 22. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a DM-ben is láttam, de nem ott vettem a sajátomat, hanem kaptam! Szűz kókuszolaj, és nagyon finom az illata, úgyhogy az előző válaszoló azt akarta írni, hogy a szűznek van, a szürtnek nincs illata. Milyen típusú hajra ajánlott egyébként? Te miként tennéd a hajadra?
2013. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi félreírtam. A szűznek van illata, szűrtnek nincs :D
2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én 1 éve használom hajmosások előtt a szűz kókuszolajat. A hajhosszba masszírozom, 1 órán keresztül bedunsztolva hagyom. Amióta ezt használom, nem szárad ki a hajam és nem is töredezik. Szóval nekem bevált és bátran ajánlom mindenkinek! :)
2013. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolónak: Nem zsírosodik tőle a hajad?? Mert az én hajam töredezik is, de a töve nagyon gyorsan zsírosodik! Ebben az esetben lehet nem lenne jó megoldás, pedig kipróbálnám.
2013. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem zsírosodik jobban a hajam. Csak a hajhosszra tegyél belőle :)

Samponodba csepegtess teafaolajat, illetve a balzsammal vigyázz, hogy ne kerüljön a fejbőröd közelébe.

2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!