Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Medohair termékek hatásosak?

Medohair termékek hatásosak?

Figyelt kérdés
Láttam a reklámot a tv-ben, hogy dúsítja a hajat meg hasonlók. Sajnos nagyon kevés hajam van és vékony szálú. Érdemes lenne ezt a medohair szettet kipróbálni vagy tud valaki hasonló termékeket, amelyek dúsítani tudják a hajam?

#medohair
2013. júl. 17. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni. Én rengeteg mindent használtam már, úgyhogy kicsit szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, de alig 2 hete rászántam magam és megrendeltem. Nem bántam meg, mert egy baromi jó szettet kaptam kézhez, azt kell hogy mondjam. Az illata kellemes, sőt az első két-három alkalom után észrevettem, hogy kezd visszanőni a hajam azokon a területeken, ahol korábban évekig ritkább volt, sőt a hajhullásom is drasztikusan lecsökkent. :-)) A legjobban a tonikot szeretem, de a sampon is jó természetesen. Mindenféle elfogultság nélkül, csak ajánlani tudom!!!
2014. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez reklámnak is nagyon rossz, mert hülyének próbáltad nézni az embereket és a kérdezőt. Nem vagy hiteles kedves 1. válaszoló!
2014. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,csak sajnos elfogyott.Tele lettem új babahajakkal :) Annyi a negatív, hogy összevissza álltak az új kis rövid hajacskák a fejem tetején :) Sajnos abbahagytam, de fogok venni amint tudok ismét.
2016. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!