Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász be tudja-e festeni...

A fodrász be tudja-e festeni így a hajam és ha igen, hogyan? Lent

Figyelt kérdés

növesztettem le a hajam mert annyira nem volt nagy a szín különbség a festett és az eredeti hajam között, de már kb 11 centit lenőtt. nos, az érdekelne, hogy be tudja-e festeni úgy a hajam hogy nem nyúl az eredeti színhez? ezt annyira nem tartom lehetségesnek, mert a festék úgyis "átfolyik" az eredetire. ilyen alufóliákkal menne szerintetek? [link]

vagy ezt hogy lehet megoldani?


2013. júl. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most milyet szeretnél? Ezen a képen a fodrász hajszínére gondoltál? Mert a vendégé nem nagyon látszik. De amúgy, ha lenőtt a hajad 11 cm-t, akkor felül van az eredeti szín, lejjebb a festett, akkor mégis hogy folyna át a festék? Felfele?!
2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, lefelé. hogy a festettet befesse
2013. júl. 16. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
megoldaná a fodrász.Ügyesek és szerintem nem lehetetlen megcsinálni.Vagy festesd be az egész hajad arra a színre ami az eredeti szined.
2013. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném, az eredeti hajamat szeretném teljes egészében, ha befestem megint kifakul és újra be kell festeni. ezért akarom csak az alját, hogy majd lenőjjön
2013. júl. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!