Herba Vita hajszesz?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat!! :)

Mennyibe kerül egy ilyen és hogyan kell használni?

Üdv.


2013. júl. 15. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve Herba vita hajszesz vagy Bánffy hajszesz?
2013. júl. 15. 14:16
 2/6 anonim válasza:

inkább herba vita.

bár egyiktől sem láttam sok változászt:s

2013. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Herba Vita 600, Bánfit pedig most láttam akciósan 900 Ft-ért a Rossmannban. Egyiknél sem tapasztaltam pozitív változást. A bánfi a hajamat ki is szárította és hullott is tőle sajnos :(
2013. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, csak tervezem. 599 ft-ért láttam egyébként a dm-ben asszem.
2013. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Herba Vitát használtam, de a sok benne lévő alkohol kiszárította a fejbőröm és full korpás lett :/

bánfit anyukám rendszeresen használ, ő elégedett vele, nekem nincs erről tapasztalatom.

2013. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
600Ft a dm-ben. Mosás után dörzsöld a fejbőrödbe, ennyi. Kimosni nem kell. Az én hajam sokkal gyorsabban nőtt tőle, viszont most vettem egy új flakonnal és nagyon furcsa szaga van, szerintem megromlott.. Megnéztem hogy lejárt-e, de nem volt feltüntetve a felhasználhatóság dátuma :/ Ezért azt mindenképp nézd meg!
2013. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!