Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ritka a hajam mit tegyek?

Nagyon ritka a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak 13 éves vagyok de nagyon ritka a hajam, mindig is ritka volt. Szőkésbarna hajam van. Amikor iskolába vagy valahová megyek minden nap vasalom, de legtöbbször estére befonom, hogy reggelre kicsit hullámos legyen. Már hajnönesztőt is használok, de nem segít. Valaki segítsen, hogy besűrűsödjön a hajam!

2013. júl. 11. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

üdv a genetika világában

barátkozz meg vele

2013. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Ne vasald, attól csak kevesebbnek tűnik!

Ha idősebb leszel befesthetnéd esetleg szőkére és úgy többnek tűnne.

2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy van vágva a hajad? Nekem fokozatos, tépett volt sokáig és akkor iszonyatosan ritkának éreztem a hajam, viszont mióta egyhosszra le lett vágva, azóta sűrűbb jóval. Felejtsd el a hajvasalót, mert az csak elvékonyítja és még kevesebbnek tűnik tőle. Inkább fond be hajmosás után és pár napig dúsabb lesz. Nekem a csalános hajöblítés, a köles evés és a DM-es hajkapszula bevált.
2013. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!