Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a legjobb kozmetikumok...

Mik a legjobb kozmetikumok tág pórusokra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 14:55
 1/2 anonim válasza:
Nekem a vichy normaderm krém jött be a legjobban.A nappali.Amikor bekenem az arcom,egyből összehúzza és úgy is tartja.Akkor jöttem rá mennyire jó,mikor abbahagytam a használatát.Utána/kb 5nap/újra nagyon tág pórusokkal lett gazdagítva az arcom,úh gyorsan folytattam a használatát.Nem egy olcsó krém,de szoktak csinálni 20-30%-os akciókat a patikák,vagy karácsony előtt csomagba akciós
2009. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget. Nem vagyok már tinédzser korú, mégis rengeteg problémám van az arcommal. Az évek során már ott tartok, hogy bármennyit hajlandó vagyok rászánni az arcom tisztulása, normálisabb kinézete érdekében. Még 1x köszi!
2009. okt. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!