Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » úgy két hete furcsa állaga...

úgy két hete furcsa állaga van a hajamnak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2éve rendszeresen vasalom a hajam, de ilyen még sosem volt. mintha nedves lenne a hajam vagy szappannal mostam volna meg, nem tudom. nagyon elvagyok keseredve, kisem merem már bontani. segítsetek, volt már valakinek ilyen? :( 15/L
2009. okt. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem mosod ki belőle rendesen a sampont vagy a balzsamot, vagy nem szárítod meg rendesen.
2009. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha már megszokja a hajam az éppen használt sampont. Próbáld ki a Gliss Kur Hair Repair sampont és balzsamot. Ettől mindig nagyon kellemes, selymes tapintású a hajam (én is vasalom).
2009. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy nem mosod ki belőle rendesen a sampont vagy balzsamot, nekem is volt már ilyen és olyan, mintha zsíros vagy vizes lenne a hajam, aztán megmostam még egyszer, kiöblítettem rendesen, de tényleg fontos lemosni rendesen a sampont, mert nem csak a zsíros vagy vizes hatás miatt, hanem nem jó, ha rajtamarad a sampon, a hajvégtől elkezdve a fejbőrödet is alaposan át kell öblíteni. Ja és lehet, hogy samponos, balzsamos stb. maradt a hajad és még pluszba bele is vasaltad és nem tudott megszáradni és azért olyan fura állagú.
2009. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ősz van, és a embek is ugyan úgy változnak mint a természet, egy kicsi vitaminnal, pakolással lehet változtatni!

De lehet hogy más sampont vagy balzsamot kell alkalmaznod!

2009. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a kommenteket, én már annyira elvoltam keseresdve, hogy azon gondolkodtam hogy levágatom. megyek is és megmosom,s megszárítom, ahogy irtátok. tényleg nagyon köszii
2009. okt. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!