Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal hogy...

Mit tegyek a hajammal hogy normálisan nézzen ki? (Több infó lent)

Figyelt kérdés
Pont abba a hosszúságba érkezett a hajam, ahol nem néz ki sehogy sem! Mindent próbáltam, göndörítettem, vasaltam, átraktam a választékot középre. Sehogy nem volt jó. Plusz a sok próbálkozástól a hajam teljesen eltört. Vágatni nem szeretném, ugyanis most a növesztésen vagyok. Kérlek segítsetek!
2013. júl. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha törik a hajad, akkor nincs más lehetőség csak a vágás! Azt az időszakot, amikor sehogy sem áll, azt ki kell bekkelni, pár hónap és túl lettél volna rajta. Ha nem vágatod le ami eltörött, akkor csak még jobban feltörik és még csúnyább lesz.
2013. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor el is látogatok a fodrászhoz úgy érzem. Lehet most nyáron inkább copfba fogom hordani a hajam, úgy is meleg van. Köszi a választ!
2013. júl. 9. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most felkötöm állandóan, vagy befonom :)
2013. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha meg elmegyünk valahova haverokkal akkor az összes csaj haveromnak széép hosszú haja van. Ki van nekik vasalva vagy be van hullámosítva. Nekem meg? Ilyen szalmakazal:D
2013. júl. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!