Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a frizura?...

Nektek tetszik ez a frizura? Miért? 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 8. 20:15
 1/3 anonim válasza:
aranyos:) Neki azért áll jól, mert hosszúkás a feje, és ez a haj egy kicsit összenyomja, kerekebbnek tűnik tőle az arca:) 18/f
2013. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó a haj, de ez nem fog így állni mindig...minden nap meg kell majd így csinálnod.

Mikor még régebben levágattam egy ehhez hasonlóra a hajam, azt hittem, hogy rövidebb, és ezért nem is kell annyira bíbelődni vele, mint egy hosszú hajjal. De rájöttem, hogy tévedtem...még többet kell, ha azt akarom, hogy minden nap ugyanolyan jól nézzen ki, mint amikor még levágattam olyanra. Nagyon hamar elveszti a formáját.

A képen a nőnek még be is van kicsit sütve, vagy hajcsavaróval hullámot csináltak bele. És az sokat dob rajt szerintem. Ha van időd ezt minden nap megcsinálni (kivéve ha nem mész sehová és úgy gondolod otthon úgy sem látják) akkor csináld.

Egyébként szerintem illik egy 16 éves lányhoz. De sokan azt hiszik, hogy ha a sztárnak jól áll akkor nekik is. Ha a képen szereplő csaj arcformájához hasonlít a tiéd, akkor valószínűleg neked is jól fog állni. De szerintem ez egy kerek archoz nem igazán áll jól, ahhoz inkább a hosszú, kicsit egyenesebb haj illik, mert az nyújtja picit.


19/L

2013. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tetszik, azért mert ritkán látni ilyen hajat.


és jól állna egy 16 évesnek

2013. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!