Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kiszőkíteni a...

Hogyan tudnám kiszőkíteni a hajamat hajfestékkel?

Figyelt kérdés
Most is szőke a hajam, festem. Csak szeretnék egy kicsit világosabb szőkét, a hajfestékem E20-as Palette. Szeretnék sárgásabb, világosabb szőkét. :) Úgy tervezem tovább fogom rajta hagyni, de mellé még érdekelne egy pár jó tanács! :D :)

2013. júl. 8. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy főleg hajvégnél? :)
2013. júl. 8. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem segít ha a hatóidő után rajta hagyod, max jobban roncsolja.Ha "sárgább" szőkét keresel, arany árnyalatú festék kell neked.

Festékeken a második szám jelenti az árnyalatot(Az első a színmélységet), az arany árnyalat a 3-mas

mélység:

6-sötétszőke

7-középszőke

8-világos szőke

9-nagyon világos szőke

10-extra világos szőke

11-platina szőke

Tehát ha mondjuk világos szőkét szeretnél arany árnyalattal az:8.3 (+lehet 3 szám is ha több árnyalat van benne) pl 8.3 mas Alfaparf: [link]

De ez csak egy példa, gondolom te világosabbat akarsz, értelemszerűen 9, 10 mélységig kell keresned.(11már platina)

2013. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet 3. szám is*
2013. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:) valami ilyesmire gondoltam amugy :DDD

[link]

2013. júl. 8. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm...De csúnya szín:D Na de sebaj, fő, hogy neked tetszik:D

Akkor ha nagyon fehéres(hamvas)mindenképp egy kicsit sötétebb színnel mennék rá, mert úgyis ledobja az első pár festésnél.

Ha már elérted a kívánt színt akkor válthatsz világosabbra.

Pl kezdeném ebből [link] A 9.3massal, hogy valamennyire"besárgítsa" és ha befogta akkor kövi festésnél a 10.3mas vagy ebből [link] 9.3(ennél a festéknél világosabbnak tűnik a 9.3:D) vagy

itt [link] a 10.43

Ha nem annyira hamvas a hajad akkor rögtön 10.3-al (és linkelt társaival)kezdeném, attól függ melyik tetszik.

De nézelődj márkák közt, melyik tetszik legjobban:)

Remélem segítettem!Ó és olvas az előpigmentálásról, az is segíthet ha ledobja a hajad a színt.

2013. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:DDD nekem most aranyszőkés a hajam :D
2013. júl. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!