Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valószínűleg kolis leszek...

Valószínűleg kolis leszek szeptembertől? Hogyan oldjam meg? :$$$$$$$$$$$

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé szőrösödő típus vagyok. A koliban viszont elkerülhetetlen, hogy ne lássanak köpenyben vagy akár zuhanyzásra készülődve. Főleg a fazonnál ciki... Nem vagyok igénytelen, de egyszerűen nem tehetem meg, hogy mindennap leborotváljam magam, mert utána csak fekete pöttyös meg piros leszek. Gynatáztatni szoktam, de ahhoz ugye megint ki kell nőnie vmennyire, meg hát amúgy sem fér bele havi 2x 2-3000 Ft... :(
2013. júl. 8. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell mindennap amúgy sem, ha hetente 1x leborotválod addig csak nem nő vissza annyi, nem?
2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég a havi egy gyantázás! Annyira nem lehet valaki szőrős,hogy havonta kétszer keljen gyantázni.
2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
epiláld,igaz hogy nem olyan tartós mint a gyanta,de magadnak is tudod csinálni,sokkal jobb mint a borotva és nem kell érte mindig fizetned,amúgy az egyik barátnőm kolis,ő is simán megtudja oldani hogy a többiek ne lássák
2013. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én kolis vagyok, és hidd el, egy ideig bírod így, aztán már (jóesetben összebarátkozol/összeszoksz a szobatársaiddal.

amúgy mi úgy csináljuk, hogy törcsit magunk köré csavarjuk és úgy vetkőzünk le. én sem borotválkozom minden nap, és soha nem volt ilyen ciki esetem! senki nem figyel téged készülődés közben, hidd el! :)

2013. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Emiatt ne aggódj, ha borotvát használsz is elég egy héten egyszer. Egyébként meg úgyis össze fogtok szokni, aztán senkit nem fog érdekelni, hogy mennyire vagy szőrös. Nekem is olyan szobatársaim voltak, akiket nem ismertem előtte, de összeszoktunk és volt olyan, hogy az egyik szobatársammal versenyeztünk, hogy ki bírja ki tovább, hogy nem borotválja le a lábát. Gondolhatod.. :D szóval ne parázz a koli miatt.
2013. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Borotvával 1 hétig????????????? Még 1 normál szőrű embernél sem!!! Az már persze más kérdés, hogyha tényleg ilyen ,,megértő" közösségbe kerülök. :)

A gyantához pedig meg kell várnom, hogy kinőjön a szőr, szóval addig úgy mutatkozzak? :$

2013. júl. 8. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig elég egy héten egyszer. Én is nagyon szőrös vagyok lány létemre, mintha félig férfi lennék, de tényleg. És én is egy héten egyszer borotválkoztam csak, jó, mondjuk ilyenkor nyáron lehet, hogy hétköznap is egyszer, mert ugye rövidnadrág, aztán azért mindenki csak ne lássa már. De egyébként egy héten csak egyszer szoktam, sőt, van, hogy 2 hétig sem. Egy hét alatt nem nő ki annyira, hogy szégyellned kelljen. A gyantához meg hát igen, meg kell várni, hogy kinőjön, úgyhogy ha gyantáztatsz, akkor addig úgy kell mutatkoznod. De tényleg ne parázz emiatt, a szobatársaidat a legkevésbé sem az fogja érdekelni, hogy mennyire vagy szőrös. Max, ha ilyen szolip*csa cicababák lesznek a szobatársaid. :D
2013. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!