Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy fonjam be a hajam hogy...

Hogy fonjam be a hajam hogy hullámos legyen holnapra? Mert vendégségbe megyek és szeretnék hullámos hajat

Figyelt kérdés
esetleg honlapcímet, ahol írnak róla vagy nektek ötletetek? illetve hogy tartós maradjon legalább egy napot
2009. okt. 17. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eleve hullámos a hajam, de így szoktam:


Este hajat mosok, és kifésülöm, aztán befonom. (nem kell megmosni, mindenképpen legyen vizes, akár nedves, mert így lesz szép, és fontos, hogy kifésüld, mert akkor reggel nem kell, és ha reggel fésülnéd, már nem lesz olyan szép hullámos)


Reggel fésülés nélkül kibontom, és kész :) Nekem nem lesz kócos, mert ugye este kifésülöm, és addig egybe van :)

2009. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm

még jöhetnek ötletek

2009. okt. 17. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Na ezt mi ugy oldottuk meg baràtnömmel, szilveszterre hajmosàs, fésülés, göndöritöhab, tincsenként összetekertük annyira hogy, igy teljesen "becsigàzott" :D és hullàmcsattal letüztük! Màsnap este kiengedtük, összeborzoltuk és iràny a buli! :) De ha most csinàlod, akkor miutàn feltekerted szàrits rajta kicsit! Este is és reggel is! :) Ügyes légy! :)

2009. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
aki most utoljára írt aki BECSIGÁZNÁ milyen vastagságú szálakat csigázol be és am este amikor alszol akkor nem megy tönkre tehát nem alszod el v nem jön ki bellőle a hullűámcsatt?
2009. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah és enm tudnál linket küldeni hogy milyen lesz majd ha kiengedem kb?
2009. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hm, link az passz :) Ha jol letüzöd akkor nem jön szét, de még reggel igazithatsz rajta, ha estére kell, én ugy mentem melozni is :D Mekkora tincset? Jajj, izééé... ilyen közepesen vastagot! :) Nem is vékony, nem is vastag tincs! :)Kiengedve, elöször egybe fog àllni tincsenként, ha összeràzod, akkor mintha daurelt lett volna! Befujtuk még kis hajlakkal és jo lett! Bàr az enyém hamarabb kirugta, mert ebben nem àll meg semmi, de éjfélig kibirta! :) S jobb is volt mintha sütöttem volna! :)
2009. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem délutánra kéne é valami szolidabb de azért nagyonk öszönöm az ötleteket
2009. okt. 17. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ezeket szoktam alkalmazni. Vagy vannak iylen szivacs hajcsavarók, azok is jók. Tincsket választasz le, majd arra rácsavarod, a végét meg egymásba dugod. [link] -- én 1000ft-osba vettem, de van dm-ben, rossmannba, fodrászkellékesben...sőt olcsó is
2009. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok! bocsii.. 100 ft-osban vettem. (kb 200 ftért)
2009. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok, a fonós.


Hogy sikerült a hajad? Melyiket választottad? Nekem most is be van fonva :):)

2009. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!