Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen tartós egész napra?

Hogy legyen tartós egész napra?

Figyelt kérdés
Szóval szög egyenes hajam van és akár hányszor begöndörítem rá egy órára kiegyenesedik hajlakkot teszek rá egy kilót de hogy érjem el hogy tartós legyen????
2013. júl. 6. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs sok megoldás, ha olyan a hajad, akárhogy erőlködhetsz, ùgyis kirùgja magát. Esetleg hajmosás után még vizesen tegyél rá hullámosìtò hajhabot, göndörítsd be, és fùjj rá egy kilò lakkot... :)
2013. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rá fújni hajlakkot és azért tartja magát(hosszú,egyenes hajam van)
2013. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg hullámosszerű a hajam,se nem egyenes se nem hullámos. És akár kivasalom akár begöndörítem visszaáll az eredeti állapotába. :) ez ilyen
2013. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!