Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta-valaki próbálta már?

Intimgyanta-valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Valaki volt már intimgyantán(nő)?

Milyen tapasztalataitok vannak?

Hova érdemes menni?


2013. júl. 6. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Eddig otthon a borotvával bajlódtam..

Láttam,hogy Pesten van egy kifejezetten intimkozmetika..

2013. júl. 6. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan menj el én rendszeresen járok.Otthon nem lehet tökéletesen megcsinálni.
2013. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz javasolni helyet?Budapest és környéke érdekelne..
2013. júl. 6. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
én igen. ezerszer többet ér, mint a borotválás. ha nagyon erős a szőröd, mint nekem, akkor az első alkalom kegyetlen lesz, de ha nem kontárkodsz bele borotvával, akkor minden alkalommal egyre jobb.
2013. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kettő is van Pesten, de a franciás nevű a kamu... Az Intimitibe professzionálisan végzik, nekem még a cukorgyanta után is ''felüdülés'' volt, hogy lehet úgy csinálni, hogy tudjak ülni utána... Az első alkalom valóban kegyetlen, de minden Ft-ját megéri egy ilyen gyanta, mert nagyon nagy komfortot ad utána. Sokáig tart, nem gyullad be, selymes, kényelmes, imponáló fazon. És ''odalent'' nagyon érvényes az, hogy míg a láb gyantázásakor több hónap kell, míg ritkul a szőr, addig az intimgyantánál már néhány alkalom után láttam az eredményt. Szóval én nagyon ajánlom, na! :)
2013. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok,köszi szépen!


Amúgy utána is rossz is fáj még és kell egy-két nap,vagy pár órával utána a bőrpír elmúlik?

Azért kérdezem,mert kaptam időpontot egyik nap reggelre,de másnap este mennénk nyaralni,szóval nem szeretném végigkínlódni az egész utat,ha kell inkább elhalasztom utána(csak ugye jó lenne a nyaralás alatt nem a borotvával szenvedni másik részről).

Úgy láttam 3 kozmetikus dolgozik náluk,amúgy kit ajánlasz?

Nekem a Jucihoz adtak időpontot

2013. júl. 6. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a Kriszti nyitotta a szalont, de hozzá nehéz bekerülni.

Igazából a többieknél is jó kezekben leszel! :)

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, de 4 óra után piros se volt. Kend aloe géllel, ha nagyon sietsz nyaralni. :)

2013. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!