Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztős arcpakolás? Azt...

Élesztős arcpakolás? Azt olvastam, hogy szárít, ez igaz? Amennyiben enyhén száraz, érzékeny az arcbőröm, akkor ne használjam?

Figyelt kérdés

Az élesztős arcpakolás csak zsíros bőrre ajánlott?


Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?



2013. júl. 6. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez... jót röhögtem! ;-)

De azért várom a válaszokat! :-)

2013. júl. 6. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztító hatású ezért szárít is.
2013. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy gondoltam, hogy "próba, szerencse", ezért kipróbáltam. Épp az előbb mostam le az arcomról. Nem használtam sokat, csak egy negyed adagot és úgy vettem észre, hogy pár csepp vizet kellet csak hozzátenni, különben nagyon folyékony lett volna.

A bőrre felkenés után egy érdekes érzésem volt, bizsergés. Nagyon tetszett és úgy éreztem, hogy el is lazított, valahogy megnyugodott a bőröm. :-)

Nem éreztem még ilyet korábban és még most is tart a hatása. Az arcbőrömet mindenesetre bekentem egy kis shea vajjal, hogy véletlenül se száradjon ki.

2013. júl. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!