Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülnek a Balea és...

Mennyibe kerülnek a Balea és az Alverde (Dm) termékek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az arclemosók, tonikok, arcmaszkok, arcpakolások, bőrradírok, arckrémek, kézkrémek, testápolók, tusfürdők, samponok, balzsamok, stb. mennyibe kerülnek? És egyáltalán tényleg olyan jók a Dm sajátmárkás, termékei, mint ahogy mondják? És milyen sorrendben kell használni az arcápolási termékeket?

2013. júl. 4. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tonik kb. 1100, bőrradír 800, kézkrém 600, tusfürdő 600.

Akcióktól függően olcsóbb is lehet.


Igen, sokkal jobbak, mint a márkásabb kencék, ezekben jóval kevesebb a méreganyag, és a különböző teszteken lényegesen jobb eredményeket érnek el, mint a drágább termékek.

2013. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Balea tusfürdőt már 269 Ft-tól, sampont és balzsamot is ki lehet fogni akciósan 300 Ft környékén, de azok általában 499 Ft-ba kerülnek. Hajpakolást én 650-ért vettem. Arckrémek 800-1000 Ft környékén vannak.

Alverde egy picivel drágább, mint a Balea, de azok a termékek is megérik az árukat. Egy 4 színű szemhéjpalettát vettem 1999 Ft-ért 1 éve, de még mindig nagyon sok van benne, pedig rendszeresen használom.

2013. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment mindkettőtöknek a zöld kéz. :D
2013. júl. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!