Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta érdekelne? Elmagyarázzá...

Gyanta érdekelne? Elmagyarázzátok?

Figyelt kérdés
Idáig epilátort használtam, de ma vettem hideggyantát és jobban bejön. Gyorsabb és úgy érzem kíméletesebb is, nem szenvedek annyit vele, mint epilátorral. Milyet érdemes venni? Ha beválik jó a hideggyanta? Vagy költségeket figyelembe véve érdemesebb beruházni egy gyantagépbe, vagy hogy működik ez? Sokat nem tudok a gyantákról, mint írtam ma vettem hideggyantát, hogy próbáljam ki, aztán ennyit tudok róla. Elég vastag alsó végtagjaim vannak, ezért nem volt elég egy dobozka hideggyanta. Amúgy aki használ epilátort annak is lassú procedúra epilátorral való szőrtelenítés, vagy csak a gépemmel van gond(olcsó, tescos-kaptam), hogy irtó lassú, unalmas,.. órákig tökölődöm vele, és még azután egy jó ideig ég a lábam. Gyantával viszont ezt nem tapasztaltam.
2013. júl. 3. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha áttérsz a gyantára érdemes a melegre.Alaposabb,jobb,mint a hideg.a hideg sokszor hagy szálakat és nem tökéletes.
2013. júl. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!