Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a kezem? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link] már nagyon zavar -.- lesznek következményei?(lány)
2013. júl. 2. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
ne, gondolj bele, ha fekete szőrszálak lennének.
2013. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az szarabb helyzetben van, akinek fekete vagy sötét barna, szóval szerintem ne is foglalkozz vele. :)
2013. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy téged mennyire zavar..nekem is szőke szőr volt a kezemen, még kevesebb is, mint neked, de engem nagyon zavar, szóval szőrtelenítem. Viszont ne borotváld, ha már leszeded, hanem epiláld, nekem úgy baromi lassan nő és nem is erősödik meg.
2013. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem gyantázd
2013. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hiába szőke azért eléggé látszik én is gyantázom
2013. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne
2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 randomgirlLOL ***** válasza:

Szerintem se. Én is lány vagyok, csak nekem rosszabb: barna (félig-meddig szőkül ki nyáron), és ráadásul sűrűbb.

Ne csinálj vele semmit, én csak örülnék, ha ilyen állapotban lenne a szőr a karomon.

2013. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most így 9 évvel később megszeretném köszönni mindenkinek aki azt írta nekem hogy ne. 12 éves voltam akkor. most annyira örülök hogy végül nem nyúltam hozzá!!
2022. okt. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!