Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne dúsabb hajam?

Hogyan lehetne dúsabb hajam?

Figyelt kérdés

Az utobbi pár hónapban elkezdett rohamosan hullani a hajam,a fodrászom azt mondta ez csak a stressz miatt van,de engem már nagyon idegesít...

14éves vagyok,válig érő hajjal és szerintem ez nem normális hogy ilyen idős korban csomókban hullik a hajam.Ti mit gondoltok,mit kéne tennem?

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. jún. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

orvoshoz menni, ezt kellene tenned. Ha csomókban hullik annak belső oka lesz pl gyulladás, hiánybetegség, góc, hormon probléma.

Menj el a házi orvosodhoz beutalóért vérvételre illetve ha szükséges góckutatásra.

2013. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A vérvétel eredménye szerint teljesen egészséges vagyok....amúgy köszi a választ..

Remélem semmi komoly...az lehetséges hogy a genetika miatt van?mert anyának is hullik a haja...

2013. jún. 30. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:

mint írtam ha a vérvétel nem elé akkor irány a góckutatás, nőgyógyász, fogász stb, ezt az orvosodnak mondania kellett volna.

Hajhullás nem öröklődik genetikusan viszont hormonális problémák tudnak.

2013. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2013. jún. 30. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem zsírosodik nagyon a hajad véletlenül? Mert ha igen, akkor a zsír, a faggyú bent marad a hajhagymában, és elzárja a haj gyökerét az oxigéntől és a tápanyagoktól, így alakul ki a haj elvékonyodása és a hajhullás.

Nekem is ez miatt hullott, de rendbe jött, a megfelelő készítménnyel. :)

2013. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen....neked mitől lett jobb?
2013. jún. 30. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elmentem egy ingyenes hajvizsgálatra, ahol egy mikrokamerával nézték meg a fejbőrömet, és látszott ahogy a hajhagymám tocsog az olajban, elég gusztustalan egy látvány volt. :/ Egy fejbőrtisztítót kaptam rá, 3000 Ft, de vagy 3 hónapig elég. 3-4 hónap után megállt a hajhullásom, és tele voltam babahajjal, pedig már nagyon csupasz volt a fejbőröm előtte.

Linkelem: [link] Ezen az oldalon az első.

2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jún. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!