Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam, hogyha hideg...

Azt hallottam, hogyha hideg vízben mosom a hajam, akkor kevésbé törik, ez igaz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Habár a hideg vizes öblítés jót tesz neki, nem úgy mint a forró, mert az szárítja. Én úgy szoktam hogy először langyos vízzel bevizesítem, megmosom, langyos vízzel öblít, rá balzsam és azt hideg vízzel öblítem le. Most nem jéghideg vizet kell elképzelni. Puhább tőle.
2013. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sem nem hideg se nem meleg a legjobb.
2013. jún. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arról hallottam, hogy a melegtől zsírosodik-szóval nekem is jöhet valami vízhőmérséklet-hajmosásra tanács a töredezett hajvégeimre :)
2013. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
csak fényesebb lesz tőle:)
2013. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én csak azt hallottam, hogy ha a hajszárítón van olyan funkció, hogy hideg levegőt fúj csak, akkor azzal érdemes lehűteni a hajat... Bár így se a legjobb a hajnak, de van amikor muszáj szárítani, nem elég a napocska :)

De végül is ebből kiindulva a hidegvizes öblítés se árthat...

2013. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk van a hajszárítón ez a hideg szárítás(+meleg és nagyon meleg), és az tényleg jobb?
2013. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindig úgy szoktam, hogy ha már muszáj hajszárítózni, akkor utána átfújom a hideggel, amíg le nem hűl teljesen a hajam. Régi hajszárítómon nem volt ilyen és mindig nagyon söprű volt a hajam, mostanában már nem, szerencsére, de közben a samponokkal is kísérletezek, szóval azt azért nem merném így kategorikusan kijelenteni, hogy 100%-ig azért, mert így száratok hajad, de szerintem számít, meg hát ezen már ne múljon a hajam közérzete :) Időben nem sok plusz, és a fejem tutira jobban érzi utána magát, főleg ilyen melegben :)
2013. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,kevésbé törik a hideg víztől,mert a hideg lezárja a hajvégeket.De a fejbőrödet nem tanácsos hideg vízzel locsolni,mert megfázhat,inkább csak a hajvégeket.
2013. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!