Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, hogy nézne ki...

Szerintetek, hogy nézne ki hosszú barna haj kék ombreval?

Figyelt kérdés
Hosszú mogyoróbarna hajam van és gondoltam, hogy viszek bele egy kis színt. Szerintetek kék véggel, hogy nézne ki? vagy milyen színt ajánlotok? 17/L

2013. jún. 28. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszene a kék nagyon természetellenes.. én szőkét vagy vöröses bordós színt ajánlanék.. kéket semmiképp!!!
2013. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ilyensmi kekkel:

[link]

[link]


jobb szokevel:

[link]

2013. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kék is, de valóban szebb a szőke ombre.
2013. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg szép szőkével, de én mindenképp színeset szeretnék. Esetleg lila? :)
2013. jún. 28. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az is tetszik, a lila talán jobb is mint a kék :)
2013. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a barnához nem illenek ezek a színek annyira. Akkor inkább rózsaszín, de ha azt nem akarsz, lehetne zöld. Az jobb szerintem. Ha mindenképp a kék és a lila közül szeretnél választani, én a lilára szavazok :)
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rózsaszínnel is szép:

[link]

Hogy tetszik?


Ilyesmit nem szeretnél? Így kék is van benne és jobban is néz ki mert nem közvetlenül a barna szín mellett van:


[link]

2013. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ombre mar nem menő!
2013. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ombréban a pinkre/pirosra szavazok, de szerintem minden színnel jól néz ki. Régen nekem piros volt ( nem ámenetes, de olyan hatást keltett, mert az alsó rész hosszabbra volt hagyva, és tövétől végéig befestve.) és imádtam.


A kék is nagyon jól hangzik egyébként, ami szerinted illene a stílusodhoz, színvilágodhoz :)

2013. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A rózsaszín nagyon szép, szerintem ez lesz. Mindenkinek megy a zöldkéz.
2013. jún. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!