Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan használjátok a...

Ti hogyan használjátok a hajatokra a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Önmagában kenitek fel, vagy kevertek hozzá valamit? Mennyi ideig hagyjátok fent? Tapasztalatok?
2013. jún. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem kimerítő :)

2013. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én raktam bele anno azt hiszem egy evőkanál étolajat, beraktam a mikroba 30 másodpercre, majd felkentem. A végén tekertem rá fóliát + törölközőt... nagyjából 5 órát kell fenn maradnia, tehát volt, hogy estére raktam fel és benne aludtam. Sokan mondják, hogy nekik szétesett és minden tiszta olaj lett alvás közben, nálam ez nem fordult elő, habár elég kényelmetlen volt így aludni.
2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először felmelegítettem a ricinust majd összekevertem egy evőkanálnyit szintén egy evőkanálnyi étolajjal vagy olivaolajjal és felkentem, több órára rajta hagytam. Nekem nőtt tőle :)
2013. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hol lehet ricinus olajat kapni?!
2013. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni:)
2013. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!