Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fáj kevésbé?

Melyik fáj kevésbé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig mindenhol csak borotváltam magamat, de ettől baromira megerősödött minden szőröm, úgyhogy szeretnék áttérni az epilálásra vagy a gyantázásra. Szerintetek melyik fáj kevésbé?

2013. jún. 26. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő személyfüggő. Valakinek már elsőre sem fáj, valaki több alkalom után is alig bírja.

Én lábamat, hónaljam epilálom, gyantát nem próbáltam, mert érzékeny a bőröm. Nem mondom, hogy mosolyogva csinálom végig, de csak itt-ott sziszegek kicsit, szóval meg lehet azt szokni. Lábamat négyhetente, hónaljamat kéthetente epilálom, nekem addigra nő ki epilálhatóra. Epilálás előnye, hogy csak egyszer kell megvenni a gépet, míg a gyantázáshoz mindig meg kell venni a dolgokat, mikor elfogy.

2013. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a gyanta a jobb fájdalom szempontjából.Lerántás után fáj,de utána megszűnik a fájdalom,még az epilátornál többször is át kell menni a területen.
2013. jún. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a gyantára szavazok, nem bírom és se a gyantát se az epillátort, de a az epillátortól még a könnyem is kicsordult, el is ajándékoztam rögtön, nekem az nem kell az tuti... akkor inkább a gyanta ha választani kell.
2013. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a hónaljamat epilálom, ott alul gyantázom, a lábamat borotválom szal nekem mind2-vel van, csak az epilátorban az a jó, hogy megfogod, bedugod a konnektorba, megnyomod a gombot és már használhatod is, meg nem égeted le magad. A karomat egyébként epilátor és borotva felváltva
2013. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!