Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használta már valaki a L'Oreal...

Használta már valaki a L'Oreal Wild Ombre hajfestékét? Mi a véleményetek? Érdemes kipróbálni gesztenyebarna hajra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de miután még a legtöbb fodrász sem tud egy ilyen festést normálisan megcsinálni, nem javaslom az otthoni pepecselést, szerintem nem fog túl jó eredményt adni, szóval kétszer is gondold át, mielőtt belefogsz.
2013. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! Korrekt az előző hozzászóló. Annyit hozzátennék, hogyha festett, színezett a hajad ...akkor alapból esélytelen ,hogy sikerüljön:(
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is csak pénzlehúzás. Ahogy olvastam, sima szőke festék van a dobozban - na meg egy kefe, amivel nem is lehet szakszerűen felkenni a festéket úgy, ahogy azt kell -, és ezért egy csomó pénzt elkérnek...Nem a festéktől lesz ombre a haj, hanem a technikától!
2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták, ez egy túlárazott szőke hajfesték, csak van hozzá egy használhatatlan kefe is. Nem éri meg ilyet venni.
2013. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, sajnos én is hasonlókat gondoltam, csak kellett a megerősítés! :)
2013. jún. 26. 23:35
 6/7 anonim válasza:
szerintem nagyon is megéri.Én féltem kipróbálni,de aztán végülis kipróbáltam.Tökéletes lett,követtem az utasításokat és nemlett foltos,se semmilyen.Szép,átmenetes lett :)
2013. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 remajonéz válasza:
Soha ne próbálja ki senki!!! Tegnap festettem be vele a hajam. Felül piros,narancssárga és sárga színekben pompázott 45 perc után, az alját pedig egy kicsit sem szívta ki,csak eltöredezett a vége. Nem tudom ki találta ki ezt az ócskaságot, de mindenki kerülje el! Ráadásul drága volt..
2014. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!