Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonra vágassam a...

Milyen fazonra vágassam a hosszú hajam? V-alakúra vagy egyenesre?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő barna hajam van. Pénteken megyek fodrászhoz igazításra, mert már december óta nem voltam. Most viszonylag egyenes hátul a hajam hosszúsága. De az kicsit unalmasnak hat. Viszont a V formától meg tartok, nem szeretném, hogy előlről meg rövidnek hasson. Lehet a köztes megoldás lenne jó, az enyhén V alak? Szerintetek milyen formára vágassam, hogy ne legyen unalmas, de mégis legyen valamilyen formája, és elől is azért vmennyire hosszú legyen.
2013. jún. 26. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

miért hatna elöl rövidnek?

csak az elejéből néhány tincset veszel előre?:D

2013. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éve nyáron nagyon V alakúra vágattam a hajamat, és pont ez az, hogy a tincseim nagy része, amiket előre dobtam csak fele olyan hosszúak voltak, mint az amúgy leghosszabb tincs. Ha hátradobtam, csak úgy mutatot valahogy. De akkor is tök hülyén nézett ki, hogy a hajam nagy része lapockámig ért, pár tincs meg a hátközépig. Jó, biztos az akkori fodrászom szúrta el, de azóta nagyon tartok tőle, félek, hogy megint olyanra sikerül. Szerintem nagyon hülyén nézett. Ha már egyszer sikerült hosszúra megnövesztenem a hajamat, akkor már ne csak pár tincs legyen olyan hosszú. Bár az sem tetszik, ha mindenhol egyforma hosszú a haj, meg nekem az nem is áll jól. Ezért kéne valami köztes megoldás.
2013. jún. 26. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

enyhén V alakúra

[link]

2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy U alak :D nekem derékig érő hajam van, az alja U alakú és van pár rövidebb tincs is beletéve, hogy mozgalmasabb legyen. Így az alja miatt nem látszik előről rövidnek, de mégis van egy kis formája :)
2013. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tépesd meg! :)

Így ugyanolyan hosszú lesz az alja, de mégsem lesz unalmas.

Ráadásul dúsabb, élettel telibb hatása lesz.

Valami ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!