Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak hogy nőjön a...

Claww kérdése:

Mit használjak hogy nőjön a hajam és hogy erősödjön?

Figyelt kérdés
Még sohasem festettem a hajamat,most sincs befestve viszont a sok hajvasalástól elég szálkás és töredezett lett ezért le kellett vágni belőle. Szeretnék vmi olyan terméket vásárolni ami segit a növekedésében és az erősödésében.Mit ajánlatok?

#hajnövesztés #hajerősitése
2013. jún. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél hetente egy kevés élesztőt,a hajon kívül a bőrnek és a körömnek is jót tesz,a gyorsabb növekedéshez pedig használj koffeines sampont(a hajhullást is csökkenti)
2013. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egészséges táplálkozás! Nem tudom, hogy milyen a hajtípusod, ezért ha száraz, akkor száraz hajra való balzsamot, ha zsíros akkor meg arra valót használj.

Én saumát használok, és szerintem jó. De azt hiszem vannak különböző fújós termékek (roncsolódott, töredezett hajra) amiket az avontól lehet rendelni.-->törölközőnedves hajra fújd ha ilyet használsz. Barátnőm használ ilyat és tényleg nagyon jó, neki nagyon sokat segített!

2013. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én régen Lady Bánfi sampont és hajszeszt használtam. Attól nekem nőtt csak elég hosszú ideig kell a hajszeszt a hajon hagyni (kb 40 perc)
2013. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hajam elég száraz =/ és most az avonból használok ilyen hajvégápoló sprayt ami segitett is valamennyit rajta, balzsamot is használok... Saumát próbáltam nekem sajnos nem vált be.

Azért köszönöm a válaszokat ! :)

2013. jún. 27. 16:02
 5/6 anonim válasza:
Na csajok! 3 éve lett felnyírva a hajam, mert egy fodrász tönkretette...most már majdnem derékig ér, teljesen egészséges, és 2-3 havonta vágva van belőle (ja és szinte hidrogén szőke, festett, nagyon gyenge szálú a hajam)... Ricinusolajba 1 tojássárgája, pár csepp a vagy e vitamin olaj, ezt felkened a hajtövekre, beleszárítod, míg meleg alufóliát rá és 40 percig úgy hagyod :) jól megmosod a hajad, balzsam meg minden, törölközőzsáraz hajra pedig sör :) a hajtövet naponta fújom Aloe First-el, ezen felül Revalidot szedek:) és a mindennapi ápoláshoz naponta 2x az avonos hajvégápoló olajat kenem :)
2013. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az igen.. hát mindenképpen ki fogom próbálni.. :) Köszönöm szépen..

Sör..hajmosás után?? o.O Nem lesz sörszagú a hajad?

2013. júl. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!