Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy ritkítani a...

Lehet valahogy ritkítani a testszőrzetet? 19F

Figyelt kérdés
A karom és a lábam is nagyon szőrös, sok a sötét, hosszú, vastag szőrszál rajta. Igaz, hogy gyakori gyantázástól kevesebb és vékonyabb szőrzet nő vissza egy idő után? Nem akarok teljesen csupasz lenni és borotválni mert úgy hamar visszanő és csúnya, de jobban örülnék neki ha csak közelről látszana a ritka, rövid, vékony szőrszál.

2013. jún. 22. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyantázás tényleg jó megoldás. Én a lábamat kezdtem néhány éve gyantázni, és már alig van rajta pár szőrszál.
2013. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bár remélem ha leállsz a gyantázással akkor nem nő vissza megint az összes ugyanis nem tervezem örökké gyantáztatni magam :) Nem szeretném teljesen csupaszra hanem hogy maradjon rajta valamennyi csak ne legyen olyan sok meg hosszú. Gyantázás után meg nem nő vissza mind akkor ezek szerint.
2013. jún. 22. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúként én is az egész testem gyantáztatom és epilálom évek óta. A lábam, karom is epilálom. Sokat gyengült, ritkult azóta a szőrzetem, szóval érdemes hozzáfogni gyantázni. :)


Amúgy szerintem pont hogy érdemes teljesen csupaszra szőrteleníteni mindent, mindenhol, mert teljesen más érzés, sokkal komfortosabb csupasz bőrrel, főleg nyáron!

Amióta egyszer kipróbáltam barátnőm unszolására, azóta eszem ágában sincs újra megnöveszteni, sokkal jobb így csupaszon. Ha már pár mm-t kibújnak a szőrök, átmegyek rajtuk epilátorral, így szinte mindig csupasz, sima a lábam, karom. Sokkal esztétikusabban is nézek ki, barátnőmnek is nagyon tetszik így. :) A bőr is sokkal érzékenyebb minden érintésre. :)

2013. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. jún. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!