Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban megszabadítani a bőrünket a pattanás hegeitől?

Figyelt kérdés

Milyen szépségápolási tippel lehet a leghatékonyabban eltávolítani a pattanás, mitesszer hegeit eltávolítsuk?


Már minden fajta krémet, hidratálót, arctonikot, bőrradírt próbáltam, de ugyan úgy megmaradnak a hegek. Légyszíves segítsetek !



2013. jún. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

sehogy. Ez bőrtípus függő.

Ha a gyógyulás után megmarad a heg, akkor érdemes kozmetikussal megszabadulni a pattanásoktól.


Nekem pl. nem marad heg utána, nagybátyámnak meg egész életében heges arccal kell leélnie az életét.

2013. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy.Ha tudsz spórolj egy kis pénzt, és keress fel egy kozmetikust.Az Aha kezelés elég sokat segíthet ebben (20.000 ft) vagy pl.a mechanikai csiszolás( 40.000) ez már bizony picit drágább.Nekem volt hegem,igaz picike,de engem nagyon zavart.Nálam bevált.Igazából másképp szinte lehetetlen a hegektől megszabadulni.:/ Ha nagyobbak a hegek lehet nem tünteti el teljesen ,de annyira biztosan,hogy ne zavarjon. :)
2013. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!