Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta fekete hajfestékk...

Milyen fajta fekete hajfestékkel fessem be a hajam hogy NE legyen kék árnyalatú?

Figyelt kérdés

Régebben befestettem már full feketére de napfényben... hát... mint valami törp... nagyon kék volt... hallottam hogy ha sötét barnával festeném be akkor fekete lenne. de ez igaz?

16



2013. jún. 17. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

az alap hajszíntől függ

amúgy palettét használok,még sosem lett kék árnyaltú,amikor kékesfeketét vettem az is csak 2hétig maradt benne

2013. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni kékesfeketét, rubintfeketét (ez vöröses árnyalat), de ami neked kell az az ében fekete, ez csak szimplán fekete.
2013. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben érdemes venni, ott normálisan vannak a színárnyalatok számozva. Az 1.0 az a fekete, semmi kék nincs benne. A sötétbarna az fényben látszik hogy barna, de ha ez is megfelel akkor ezt válaszd, mert kíméletesebb a hajhoz. A fekete színanyag a legkárosabb, a sötétbarnában nincs olyan.
2013. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!